DLACZEGO MY?

„Dlaczego my?”
To pytanie, które zadajemy w zasadzie każdego dnia, odkąd na nasz kanał YT zaczęto subskrybować, a pod filmami ze ślubu i wesela – przeznaczonymi dla naszych gości i znajomych – pisać komentarze, które nas onieśmielały i poza oczywistą dozą radości kazały zastanowić się, czy – skoro jesteśmy o to proszeni – nie rozpocząć przygody z działalnością w sieci.

Czy mamy coś do powiedzenia?
Nie ( 😉 ), dlatego chcemy dzielić się tym, co sami otrzymujemy, przeżywamy, doświadczamy. Opowiedzieć nasze słodko-gorzkie życie i przy okazji rzucić nowe światło na codzienność czytelników. Jeśli jakimś cudem komuś to pomoże? Daj Boże!

Dlaczego „Początek Wieczności”?
To nie tylko słowa wyryte na naszych obrączkach, ale też przekonanie, że małżeństwo to początek czegoś o wiele większego. Czegoś co przekracza nasze rozumienie wspólnego życia, wzajemnej relacji, rodzicielstwa – rzeczy pięknych, najlepszych i najważniejszych, ale jednak, w obliczu kruchości naszego istnienia, niewystarczających.

O czym piszemy?
Jeśli chcesz poczytać o: relacjach, codzienności, niedojrzałości, małżeństwie, rozwoju, rodzicielstwie, wnętrzach, Toruniu, podróżach, książkach, pieniądzach, raczkowaniu, narzeczeństwie, filmach, ciąży, muzyce, Bogu, socjologii, biznesie, ślubie, planach, weselu, pieluchach, miłości, problemach, marzeniach, głupocie i mądrości… o nas, ten blog jest dla Ciebie. Zostań z nami – zapraszamy! Monika i Marcin